Kampanyalar

Alantron Web Hosting’i tercih edenler için yeni bir kampanya sunuyoruz: Herhangi bir web hosting alımıyla ücretsiz .com.tr, .net.tr veya .org.tr alan adı kayıt, transfer veya yenileme!
Alantron'da bulunan her alan adınız için: 5 Ücretsiz E-posta Adresi: Her alan adınızla beraber 5 adet özelleştirilebilir ve profesyonel e-posta adresi oluşturma hakkı (yönlendirme şeklindedir).
Web hosting panelinize entegre 500+ ücretsiz web sitesi şablonu hediye! Tüm hosting paketlerimiz için geçerlidir (yüksek güvenlikli hosting paketlerinde bu özellik bulunmamaktadır)
Sınırlı süreyle, Alantron'un en popüler hosting paketi olan Power Hosting paketini alan tüm kullanıcılarımıza 1 yıl içinde kullanmak üzere 10 USD değerinde hediye çeki! Herhangi başka bir Alantron işleminde kullanabilirsiniz.
Ücretsiz e-posta yönlendirme hizmetine ek olarak şimdi tüm alan adları için Ücretsiz DNS Sunucusu, Ücretsiz MX, A ve ipV6 Kayıtları ve Ücretsiz URL Yönlendirme.
Web sitenizin güvenliği modern çevrimiçi dünyada en büyük önceliklerden biridir. Bu nedenle, Alantron Power Web Hosting ile gelen ücretsiz SSL sertifikası kampanyasını kaçırmamalısınız!
Fiziksel sunucu hizmetlerinden herhangi birini satın aldığınızda, ücretsiz kurulum kampanyasından yararlanacaksınız. Deneyimli ekip üyelerimiz, sunucunuzun kurulumunu eksiksiz bir şekilde gerçekleştirecek ve sizin için hazır hale getirecektir.
Kampanya dahilinde Power Web Hosting paketi satın aldığınızda, ücretsiz SSL sertifikası otomatik olarak hesabınıza eklenir. Buna ek olarak yapılan bu kampanya kapsamında bu sertifikanızı isterseniz hostinginizin alan adı için değil, farklı bir alan adı için de kullanabilirsiniz.
Kampanya kapsamında sınırlı bir süre için herhangi bir Alantron web hosting paketini 3 yıl için kayıt ettiğinizde ek 3 yıl hosting hizmeti bizden! (sadece yeni hostingler için geçerlidir)