SSL GÜVENLİK SERTİFAKASI ÖZELLİKLERİ

Güvenlik Sertifikaları ile Beraber Sunulan Ücretsiz Özellikler


Alantron'da SSL güvenlik sertifikanızı anında oluşturabilir, ücretsiz iptal edebilir veya istediğiniz kadar yeniden oluşturabilirsiniz.

  • Anında Aktivasyon: Hemen kayıt ertesi sertifika bilgilerinizi girebilir ve sertifikanızı aktif hale getirebilirsiniz. Bu özellik alan adı verifikasyonu tabanlı sertifikalar için geçerlidir. Kurumsal sertifikalar için kurumunuzun kurumsal teyit sürecini başarı ile tamamlaması gerekmektedir.
  • Ücretsiz İptal: Sertifikanızı sayfamızda belirtilen gün aralığı içinde koşulsuz iptal edebilir ve ödemenizi iade alabilirsiniz.
  • Ücretsiz Yeniden Oluşturma: Sertifikanızı istediğiniz kadar ücretsiz yeniden oluşturabilirsiniz. Sunucunuzun ip adresi değiştiğinde yeni bir sertifika alabilirsiniz. Bu işlem için ayrıca bir ücret talep edilmemektedir.

** Tüm işlemler veritabanlarımızda dijital parmak izleri ile kayıt altına alınmaktadır. Gerekli verifikasyon aşamalarını tamamlayıp hesabınızı "onaylı" konumuna almanız hesabınızı daha güvenli kılacak ve sizi birebir tanımamızı sağlayacaktır. Onaylı bir hesapta işlemler Alantron Destek üzerinden daha hızlı yapılabilmektedir.İade KapsamlarıKesintisiz Transfer AdımlarıGelişmiş Transfer Metodları

Türkiye'nin Tercihi

Alantron Backorder

İşletim Sistemi Seçenekleri