ALANTRON KALİTE ANLAYIŞI

ALANTRON'UN MÜKEMMEL İADE KAPSAMI


'Her zaman' rakiplerimize göre en geniş para iadesi kapsamını Alantron'da bulacağınızı garanti ediyoruz.

 • Alan adı kaydı ilk 3 gün içinde koşulsuz şartsız iptal edilebilir ve tercihinize göre alan adı değiştirilebilir veya ödeme Alantron hesabınıza kredi olarak alınabilir veya ödeme kredi kartınıza iade edilebilir. Alan adı kaydı iptal edilemeyecek uzantılar: com.tr hariç ülke uzantıları (.de, .ua gibi).
 • Alan adı transferi transferin tamamlandığına dair bizden size e-posta gelmeden transfer iptal edilirse tercihinize göre transfer edilecek alan adı değiştirilebilir veya ödeme Alantron hesabınıza kredi olarak alınabilir veya ödeme kredi kartınıza iade edilebilir.
 • Alan adı toplu kaydı ilk 3 gün içinde koşulsuz şartsız iptal edilebilir ve ilk 20 alan adı için tercihinize göre alan adı değiştirilebilir veya ödeme Alantron hesabınıza kredi olarak alınabilir veya ödeme kredi kartınıza iade edilebilir. 20'den fazla alan adları için iade yapılmaz. Alan adı kaydı iptal edilemeyecek uzantılar: com.tr hariç ülke uzantıları (.de, .ua gibi).
 • Alan adı toplu transferi transferlerin tamamlandığına dair bizden size e-posta gelmeden transferler iptal edilirse tercihinize göre transfer edilecek alan adları değiştirilebilir veya ödeme Alantron hesabınıza kredi olarak alınabilir veya ödeme kredi kartınıza iade edilebilir.
 • Backorder başarılı olursa alan adı ödemesi alınmadığı için iade de yoktur. Backorder başarılı olduktan sonra ödeme yapılması opsiyoneldir, ödeme tarafımızdan otomatik çekilmez. Sisteme girip kredi kartınızı kullanarak manuel ödeme yapmalısınız. Backorder başarısız olursa veya henüz tamamlanmadan backorder iptal edilirse iade alınabilir. Başarısız olursa ve kullanıcının Alantron'da alan adı varsa ödemesi tercihine göre %100 kredi kartına ve %100 Alantron hesabına iade edilir. Alantron'da alan adı yoksa veya backorder tamamlanmadan iptal edilmişse tercihine göre ödeme %100 Alantron hesabına veya 1 USD kesintiden sonra kalan tutar kredi kartına iade edilir.
 • Web hosting kaydı ilk 15 gün koşulsuz şartsız iptal edilebilir ve tercihinize göre ödeme Alantron hesabınıza kredi olarak alınabilir veya ödeme kredi kartınıza iade edilebilir. 15 günden sonraki sürede iptal gerçekleşirse kalan süreye ait iade kullanım düşüldükten sonra aynı şekilde yapılır. 180 günden sonraki iadelerde Alantron hesabınıza kredi olarak aktarılır ve süresiz olarak herhangi bir Alantron hizmetinde kullanabilirsiniz. Hosting hizmeti boyunca sunucu değişikliği ve alan adı değişikliği ücretsizdir.
 • Web hosting yenilemesi hosting hizmeti boyunca herhangi bir zaman koşulsuz şartsız iptal edilebilir ve kalan süreye ait iade Alantron hesabınıza kredi olarak aktarılır. Hosting hizmeti boyunca sunucu değişikliği ve alan adı değişikliği ücretsizdir.
 • E-posta paketi kaydı koşulsuz şartsız iptal edilebilir. İlk 7 gün full iade ve ertesinde kalan tutar tercihinize göre Alantron hesabınıza kredi olarak alınabilir veya ödeme kredi kartınıza iade edilebilir. 180 günden sonraki sürede iptal gerçekleşirse kalan süreye ait iade Alantron hesabınıza kredi olarak aktarılır ve süresiz olarak herhangi bir Alantron hizmetinde kullanabilirsiniz. E-posta hizmeti boyunca herhangi bir zaman ücretsiz olarak e-posta hizmeti verilen alan adı değiştirilebilir.
 • E-posta paketi yenilemesi e-posta hizmeti boyunca herhangi bir zaman koşulsuz şartsız iptal edilebilir ve kalan süreye ait iade Alantron hesabınıza kredi olarak aktarılır. E-posta hizmeti boyunca herhangi bir zaman ücretsiz olarak e-posta hizmeti verilen alan adı değiştirilebilir.
 • VPS kaydı herhangi bir zaman koşulsuz şartsız iptal edilebilir. İlk 7 gün full iade, ilk 15 gün %50 iade yapılır. İade tutar tercihinize göre Alantron hesabınıza kredi olarak alınabilir veya kredi kartınıza iade edilir.
 • VPS yenilemesi aylık bazda yapıldığı için bulunduğu ayın içinde iptal edilen VPSlerde geri iade yapılmaz. Silindikten sonra VPS restore edilememektedir.
 • Sunucu kaydı ilk 10 gün içinde koşulsuz şartsız iptal edilebilir veya tercihinize göre sunucu değiştirilebilir veya ödeme Alantron hesabınıza kredi olarak alınabilir veya ödeme kredi kartınıza iade edilebilir (kurulum ücreti dahil).
 • Sunucu yenilemesi aylık bazda yapıldığı için bulunduğu ayın içinde iptal edilen sunucularda geri iade yapılmaz. Silindikten sonra sunucu bir başka kullanıcıya tahsis edilmemişse restorasyon bedeli 35 USDdir. Son kullanım tarihi geçmiş sunuculara restorasyon garantisi bulunmamaktadır.
 • SSL kaydı ilk 10 gün içinde koşulsuz şartsız iptal edilebilir veya tercihinize göre sunucu değiştirilebilir veya ödeme Alantron hesabınıza kredi olarak alınabilir veya ödeme kredi kartınıza iade edilebilir (kurulum ücreti dahil).
Ödeme kredi kartı veya paypal ile yapılmışsa ve iadesi durumunda bankanın kestiği komisyon tutarı olacaksa iadeden bu komisyon tutarı kesilir. İadenizi alantron hesabınıza yaptırmak isterseniz herhangi bir kesinti uygulanmaz. Havale, ptt ve diğer türlü ödemelerde iade sadece alantron hesabına yapılabilir.

** İptal talebi oluşturmak çok kolaydır. Sadece alantron.com panelinizde hizmetinizi siliniz ve bilet üzerinden iade talep ediniz. İade talepleri büyük ölçüde aynı gün içinde, en geç 48 saat içinde sonuçlandırılmaktadır.Alantron'a Kesintisiz Transfer AdımlarıAlantron'un Uyguladığı Gelişmiş Transfer Metodları

Türkiye'nin Tercihi

Alantron Backorder

İşletim Sistemi Seçenekleri