Backorder - 40 USD Sadece 4.95 USD 

Backorder sistemi, bir alan adını silindikten sonra milisaniyeler içinde alıp hesabınıza kayıt edebilen özel ve çok hassas bir sistemdir. Alan adınız Alantron backorder sistemi tarafından sürekli olarak takip edilecek ve silindiği an alınıp hesabınıza kaydedilecektir.


Alan Adı Uzantı
Sıkça Sorulan Sorular

1) Başarılı backorder bedeli 4.95 USD'dir.
2) Backorder başarılı olursa standart alan adı kayıt bedelini ödeyerek alan adını tutabilirsiniz veya tutmayabilirsiniz. Alan adı kayıt bedelleri için tıklayınız.
3) İşlem başarısız olursa veya backorder tamamlanmadan siparişi iptal ederseniz ödemenizi geri alabilirsiniz. İadeniz isterseniz Alantron hesabınıza %100, isterseniz kredi kartınıza Alantron'da hizmetiniz varsa %100 yoksa 1 USD kesintiden sonra aktarılır.
4) Bir alan adı için sadece bir backorder talebi kabul edilmektedir. Adınıza alınan adlar için ayrıca bir açık arttırma yapılmaz.


Gerçek backorder sistemi dünyada sayılı adettir ve özel uygulama gerektirir. Kritik backorder talepleriniz için sadece Türkiye'nin en tecrübeli (2008) backorder sisteminine sahip Alantron'a güveniniz.