Backorder - 40 USD Sadece 6.95 USD 

Alantron backorder sistemi, istediğiniz alan adını silindikten milisaniyeler sonra alıp hesabınıza kayıt edebilen özel, çok hassas ve benzeri sayılı olan bir sistemdir.


Alan Adı Uzantı


** backorder başarılı olduğu an e-posta adresiniz üzerinden bilgilendirileceksiniz. Ertesinde alan adını tutmak için 3 gününüz bulunmaktadır.

Önemli Farklarımız


1- Yüksek Başarı Oranı


Gerçek backorder sistemi dünyada sayılı adettir ve özel uygulama gerektirir. Kritik backorder talepleriniz için sadece Türkiye'nin ilk backorder sistemini kurmuş ve 2008'den bu yana onbinlerce başarılı backorder tamamlamış Alantron'a güveniniz.

2- Sabit Fiyat Garantisi


Backorderınız başarılı olursa ne ödeyeceğinizi biliyorsunuz. Başarılı backorder bedeli 6.95 USD'dir. Alan adını tutmak isterseniz standart kayıt bedelini ödeyip tutabilirsiniz. Aynı alan adı için birden fazla backorder talebi kabul edilmez, adınıza alınan adlar için ayrıca bir açık arttırma yapılmaz. Benzer uygulamaya sahip firma sayısı azdır.

3- Vazgeçme Hakkı


Alan adını başarı ile almış olsanız dahi 3 gün içinde alan adını kayıt etmekten vazgeçebilirsiniz. Başarılı olmuş backorderı tutmak zorunda değilsiniz. Bu uygulamamızın benzeri henüz yoktur.

4- Değiştirme Hakkı


Alan adını uzun süre takip ettirmiş olsanız dahi istediğiniz zaman ücretsiz olarak istediğiniz başka bir alan adı ile kolayca değiştirebilirsiniz. Bu uygulamamızın benzeri henüz yoktur.

5- Binlerce Uzantı Desteği ve Sınırsız Takip


Sayısız uzantı için backorder talebi oluşturabilirsiniz ve bu alan adlarının kısa süre içinde silinmesi zorunluluğu yoktur. Ne farklı uzantılar için ne de alan adınız yıllar sonra kayıt edilse dahi ekstra bir ücretlendirme talep edilmez. Bu uygulamamızın benzeri sadece yurtdışında bazı firmalarda mevcuttur.

Fiyat, kalite ve müşteri koruması açısından bizden daha iyisi mi mevcut? Lütfen bizi bilgilendirin eksiklerimizi kapatalım.