Firma Kimliği

2005 yılında akredite edilmiş Türkiye'nin ilk ICANN akredite alan adı yazmanı olarak (kuruluş 2003) uzmanlık alanlarımız alan adı (domain), hosting (web sitesi yayını ve e-posta hizmetleri), VPS sunucu (sanal sunucu) ve dedicated sunucu (fiziksel sunucu) alanlarıdır. Faal olduğumuz alanlarda yüksek kalitede ve düşük maliyetle hizmetler sağlamaktayız. Sağladığımız hizmetlerde tüm işlemler yüksek Alantron kalitesi ile %100 online ve anında yapılabilmektedir. Kendi geliştirdiğimiz panellerimiz A'dan Z'ye tüm alan adı işlemlerini kapsamakta ve %100 otomizedir. Web hosting/e-posta panellerimiz son derece kapsamlı olup hizmetlerimizde kesinti ve gecikmeler sektördeki en düşük seviyelerdedir.


Alantron aşağıdaki öncülükleri gerçekleştirmiştir.


Alan Adı (Domain)

Alantron iki yıllık akreditasyon süreci sonrasında 2005 yılında ICANN tarafından yetkili registrar olarak akredite edilmiş ve balkan/ortadoğu coğrafyasındaki ilk registrar olmuştur. 1500 çeşitin üzerinde alan adı uzantısı için en yetkili otoritedir. Herhangi bir firmaya bağımlılığı yoktur. Altyapısı tamamen kendine aittir.


Öncülüklerimiz


Web Hosting

Alantron 2008'den bu yana özel geliştirilen hosting yazılım ve güvenlik sistemleri ile sadece kendi hosting müşterilerine yılda sadece en fazla 4 dakika kesinti olabilecek (%99.9992 uptime) web sitesi yayını ve e-posta hizmeti sağlamaktadır.


ÖncülüklerimizVPS (Sanal Sunucu)

Alantron kullanıcılarının VPS'lerini daha sipariş aşamasında en ince teknik ayrıntısına kadar ayarlayabilmelerine imkan vermektedir. Alantron VPS sistemlerinde daha kaliteli hizmet için havuz değil, dedicated kaynak dağılımı (VDS) yapısı kullanılmaktadır.


ÖncülüklerimizSunucu (Fiziksel Sunucu)

Alantron sunucuları hem ucuz ve hem de güçlü gerçek fiziksel sunuculardır.


Öncülüklerimiz

İletişim için lütfen burayı tıklayınız.Kurumsal iletişim için: destek at alantron.com

Medya temsilcisi için: destek at alantron.com

İş başvuruları için: destek at alantron.com

Bayi hizmetleri için: destek at alantron.com

Abuse Bilgilendirme için: abuse at alantron.com