ALANTRON GARANTİLERİ

İşte bütün mesele bu!


Alantron ekibi olarak kurulduğumuz günden bu yana hem topluma faydalı işler çıkarmakta hem de gençlere etik çalışmanın nasıl yapılacağı hususunda çeşitli örnekler sunmaktayız. Hemen her yaptığımız çalışmanın yurtiçinde ve yurtdışında kısa zamanda taklit edildiğini büyük mutlulukla görüyoruz ve bu şekilde sektörümüze pek çok iyileştirmelerin yansımasına hizmet ediyoruz. Teknolojik öncülüklerimizi okumalısınız. Aşağıda verdiğimiz garantiler bugün itibarı ile mümkün olan en üst limitlerde, sektörümüzün de yakalamaya gayret ettiği, sadece ve sadece huzurlu olabilmeniz için geliştirilen garantilerdir.


Aşağıda Alantron hizmetlerinin garanti koşul ve sürelerini bulabilirsiniz.

 • Alan adı kaydı ilk 3 gün içinde koşulsuz şartsız iptal edilebilir ve tercihinize göre alan adı değiştirilebilir veya ödeme Alantron hesabınıza kredi olarak alınabilir veya ödeme kredi kartınıza iade edilebilir. Alan adı kaydı iptal edilemeyecek uzantılar: com.tr hariç ülke uzantıları (.de, .ua gibi).
 • Alan adı transferi transferin tamamlandığına dair bizden size e-posta gelmeden transfer iptal edilirse tercihinize göre transfer edilecek alan adı değiştirilebilir veya ödeme Alantron hesabınıza kredi olarak alınabilir veya ödeme kredi kartınıza iade edilebilir.
 • Alan adı toplu kaydı ilk 3 gün içinde koşulsuz şartsız iptal edilebilir ve ilk 20 alan adı için tercihinize göre alan adı değiştirilebilir veya ödeme Alantron hesabınıza kredi olarak alınabilir veya ödeme kredi kartınıza iade edilebilir. 20'den fazla alan adları için iade yapılmaz. Alan adı kaydı iptal edilemeyecek uzantılar: com.tr hariç ülke uzantıları (.de, .ua gibi).
 • Alan adı toplu transferi transferlerin tamamlandığına dair bizden size e-posta gelmeden transferler iptal edilirse tercihinize göre transfer edilecek alan adları değiştirilebilir veya ödeme Alantron hesabınıza kredi olarak alınabilir veya ödeme kredi kartınıza iade edilebilir.
 • Backorder için ödeme alınmadığı için iade de yoktur. Backorder başarılı olduktan sonra ödeme yapılması zorunludur fakat ödeme bizim tarafımızdan otomatik çekilmez. Sisteme girip kredi kartınızı kullanarak manuel ödeme yapmalısınız.
 • Web hosting kaydı ilk 180 gün koşulsuz şartsız iptal edilebilir ve tercihinize göre ödeme Alantron hesabınıza kredi olarak alınabilir veya ödeme kredi kartınıza iade edilebilir. 180 günden sonraki sürede iptal gerçekleşirse kalan süreye ait iade Alantron hesabınıza kredi olarak aktarılır ve süresiz olarak herhangi bir Alantron hizmetinde kullanabilirsiniz. Hosting hizmeti boyunca herhangi bir zaman ücretsiz olarak hosting yapılan site değiştirilebilir.
 • Web hosting yenilemesi hosting hizmeti boyunca herhangi bir zaman koşulsuz şartsız iptal edilebilir ve kalan süreye ait iade Alantron hesabınıza kredi olarak aktarılır. Hosting hizmeti boyunca herhangi bir zaman ücretsiz olarak hosting yapılan site değiştirilebilir.
 • E-posta paketi kaydı ilk 180 gün koşulsuz şartsız iptal edilebilir ve tercihinize göre ödeme Alantron hesabınıza kredi olarak alınabilir veya ödeme kredi kartınıza iade edilebilir. 180 günden sonraki sürede iptal gerçekleşirse kalan süreye ait iade Alantron hesabınıza kredi olarak aktarılır ve süresiz olarak herhangi bir Alantron hizmetinde kullanabilirsiniz. E-posta hizmeti boyunca herhangi bir zaman ücretsiz olarak e-posta hizmeti verilen alan adı değiştirilebilir.
 • E-posta paketi yenilemesi e-posta hizmeti boyunca herhangi bir zaman koşulsuz şartsız iptal edilebilir ve kalan süreye ait iade Alantron hesabınıza kredi olarak aktarılır. E-posta hizmeti boyunca herhangi bir zaman ücretsiz olarak e-posta hizmeti verilen alan adı değiştirilebilir.
 • VPS kaydı herhangi bir zaman koşulsuz şartsız iptal edilebilir ve tercihinize göre ödeme Alantron hesabınıza kredi olarak alınabilir veya ödeme kredi kartınıza iade edilebilir.
 • VPS yenilemesi aylık bazda yapıldığı için bulunduğu ayın içinde iptal edilen VPSlerde geri iade yapılmaz. Silindikten sonra VPS restore edilememektedir.
 • Sunucu kaydı ilk 10 gün içinde koşulsuz şartsız iptal edilebilir veya tercihinize göre sunucu değiştirilebilir veya ödeme Alantron hesabınıza kredi olarak alınabilir veya ödeme kredi kartınıza iade edilebilir (kurulum ücreti dahil).
 • Sunucu yenilemesi aylık bazda yapıldığı için bulunduğu ayın içinde iptal edilen sunucularda geri iade yapılmaz. Silindikten sonra sunucu bir başka kullanıcıya tahsis edilmemişse restorasyon bedeli 35 USDdir. Son kullanım tarihi geçmiş sunuculara restorasyon garantisi bulunmamaktadır.
 • SSL kaydı ilk 10 gün içinde koşulsuz şartsız iptal edilebilir veya tercihinize göre sunucu değiştirilebilir veya ödeme Alantron hesabınıza kredi olarak alınabilir veya ödeme kredi kartınıza iade edilebilir (kurulum ücreti dahil).

** İptal talebi oluşturmak çok kolaydır. Sadece alantron.com panelinizde hizmetinizi siliniz ve bilet üzerinden iade talep ediniz. İade talepleri büyük ölçüde aynı gün içinde, en geç 48 saat içinde sonuçlandırılmaktadır.Alantron'a Kesintisiz Transfer AdımlarıAlantron'un Uyguladığı Gelişmiş Transfer Metodları

Kapsamlı Çözüm!

Bayi Hosting Paketleri

Alternatif OS