Alantron Alan Adı Bayi Programı

 

Neden daha fazla ücret ödeyesiniz, kademeler atlayasınız, toplu ücretler ödeyesiniz ki? İndirimli fiyatlar Alantron'da yıllardır zaten var. Aşağıdaki ucuz fiyatlarımızı inceleyin ve kararınızı verin. Alantron bayi programı 10+ senedir devam etmektedir. Alantron bayi programında API, müşterilerinize yönelik paneller, WHMCS modülleri vs. alan adı ile ilgili tüm çözümler mevcut ve mükemmel seviyededir. Eğer aşağıda söylediklerimizi gerçekten yapamıyor olsaydık ve hizmet kalitemiz mükemmel olmasaydı onbinlerce alan adının yazmanı olan Alantron'un haberlerini bu zamana kadar duymamış olabilir miydiniz!Kademeli artış yokSabit fiyatlar (.com $8.69)Anında aktivasyon
Alantron.net paneli1500+ uzantıÜcretsiz Kimlik Gizleme
Kullanıcımı kolay APIHazır modüller (WHMCS, AWBS vs.)Web sitenize kopyala-yapıştır Javascript panel
WHOIS imzasıFull kurumsal kimliğinizWeb sitenize hazır müşteri satış modülü
Ücretsiz DNS sunucusuÜcretsiz e-posta yönlendirmeÜcretsiz URL yönlendirme
Otomatik faturalamaDetaylı hesap hareketleriYeni uzantılarda en ucuz olma garantisi


Yeterli hıza sahipseniz Alantron panellerinde alan adı işlemlerinizi milisaniyeler içinde yapabilirsiniz. Alan adı kontrol panelleri son derece detaylı fakat bir o kadar kullanımı rahat ve kolaydır.

BayiNet Özellikleri :

  Aidat vs. ödeme yok.  Kademeli artış yok.  Özel teknik destek temsilcisi
  1500'ün üzerinde uzantı desteği  Türkçe alan adı kayıtları  Alantron API ile geri planda full entegrasyon
  Türkçe ve İngilizce Kontrol Panelleri  Müşterileriniz için 3 değişik panel arayüzü  Sitenize entegre edebileceğiniz hazır paneller
  Modül desteği (WHMCS vs.)  Toplu alan adı yönetimi  Detaylı e-posta uyarı servisi
  Detaylı hesap hareketleri  Aylık işlem raporlama  Son kullanım tarihi uyarılari
  Ücretsiz URL ve e-posta yönlendirme  Ücretsiz DNS yönetimi  Ücretsiz Kimlik Gizleme
  Yetkili giriş yetkisi düzenleyebilme (4 farklı sistem için)  Telefon, canlı destek, bilet ve e-posta ile teknik destek  Müşterilerinizden kredi kartı ile ödeme alma imkanı
  Sınırsız backorder  Detaylı WHOIS yönetimi  Otomatik transfer işlemleri
  Hızlı iç transfer  Son kullanım tarihi geçse bile aynı fiyat  Minimum ödeme yok. Ne öderseniz olduğunuz gibi hesabınızda.


Anında aktivasyon, en hızlı alan adı işlemleri
  • İndirimli Alan Adı Ücreti : Herhangi bir abonelik ücreti ödemeden, kademeler atlamanıza gerek kalmadan, her defasında bir sürü ödeme yapmanıza gerek kalmadan direkt hem ucuz fiyatlara hem de gelişmiş Alantron araçlarına ulaşmaktasınız.
  • 10 Senelik Bayi Programı Tecrübesi : Tecrübeli destek ekibimiz sorunlarınızı yılların bilgi birikimi ile çözüyor.
  • Gelişmiş Bayi Kontrol Panelleri : Alantron panellerinde online ve anında yapamayacağınız herhangi bir alan adı işlemi yoktur. Alantron API sistemi üzerine kurulu Alantron bayi sistemlerinde alan adı ile ihtiyacınız olan tüm işlemleri bir kaç adımda yapabiliyorsunuz.
  • Hazır Müşteri Panelleri : Müşterinize yönelik 4 kategorideki çözümümüzden biri sizin için mutlaka uygun bir çözüm olacaktır. Web siteniz yoksa müşterilerinizi vereceğimiz anonim bir siteye yönlendirin ve müşterileriniz tüm işlemlerini orada online yapsın. Siteniz varsa sağladığımız javasripti kopyala-yapıştır ile sitenize ekleyin. Programcı iseniz geri planda API ile entegrasyon yapın. WHMCS gibi bir yazılım kullanıyorsanız sağladığımız modülü sunucunuza yükleyin ve müşterileriniz tüm işlemlerini online yapsın.
  • 1500+ Alan Adı : Sadece Com, Net değil. Tüm uzantılar için en ucuz fiyatları alın. Yeni çıkan uzantılarda en ucuz fiyatlar Alantron'da.


Alantron bayi programında alan adı ile alakalı A'dan Z'ye her şeyi bulacaksınız. Alan adı işlemleri için ödeme kabul edebilme imkanından geri planda API entegrasyonuna kadar her çözüm mevcut. Diğer bazı özellikler için tıklayınız.

Sistem nasıl işliyor?

Ödemeler ve satın almaların nasıl olacağı son derece basit. Hesabınıza istediğiniz zaman istediğiniz kadar bakiye aktarıyorsunuz (minimum 1 USD) ve bakiyeniz ile alan adı kayıt, yenileme, transfer işlemlerinizi anında yapıyorsunuz. Bekleme yok, karmaşık hesaplamalar yok. Üstelik belki de dünyanın en anlaşılır işlem takip sistemi Alantron'da.Bayi Planı
Plan
Yenileme
Yeni Kayıt
Transfer

Com, Net

$8.69

Açıklama : Örneğin ilk ödemeniz 20 USD oldu. Yatırdığınız 20 USD'nin tamamı hesabınıza bakiye olarak aktarılıyor. Artık bakiyeniz 20 USD. Bu bakiye ile istediğiniz alan adının yeni kayıt, yenileme veya transferini anında yapıyorsunuz. Mesela 1 adet .Com kayıt ettiniz ve hesabınızdan 8.69 USD düştü. Şimdi bakiyeniz 11.31 USD. Bakiye bitince panelden kredi kartı, paypal vs. ile hemen yeniden doldurabilirsiniz. Ödemelerinizde düşük bir banka komisyonu kesildikten sonra kalan tutar hesabınıza bakiye olarak aktarılmaktadır.Siz çalıştığınız yazmandan bu fiyatı alabiliyor musunuz? Aşağıdaki başvuru formunu doldurun, Alantron'da bu fiyatlara hemen ulaşın.

Yeni kayıt, yenileme ve transfer ücretleri aynıdır. Fiyatlara vergiler dahildir. Yeni çıkan uzantılar için fiyatlandırmaları burada bulabilirsiniz.Ödeme Metodları :

  Pek çok ödeme metodu mevcuttur ve eklenmektedir. Detaylı bilgi için Destek birimine ulaşınız.


İptal ve İade :

  Genelde aynı gün içinde bakiyeniz kredi kartınıza iade edilebilir. Alantron'da iadeler hiç bir zaman sorun değildir.


Online Başvuru : İki Adımda Başvuru!

Online başvuru için tıklayınız.

Bayi hesabınızı online aktive edebilirsiniz. Hesabınızı kullanmaya başlamak için alantron.com üzerinden en az 17 alan adı kayıt etmiş olmanız gerekmektedir.

 

Program Detayları

Diğer Uzantılar