TEK HOSTING PAKETİ - Sadece 14.50 USD (104.51 TL/yıl)

Tüm hosting ihtiyaçlarını karşılayacak hosting paketine ulaştınız. Standart web sitesi ihtiyaçlarını tespit ettik ve %99.99 site için uygun olacak bu ekonomik paketi geliştirdik. Kapasiteniz fazla gelirse en ekonomik şekilde sadece ihtiyacınızı alabilirsiniz fakat %99.99 site için artış gerekmemektedir. Uzun lafın kısası tek paket ve tek fiyat.

Tek ve Yeterli

Tüm hosting ihtiyaçlarınızı karşılayacak bu paketin yıllık bedeli 14.50 USD, yani 104.51 TL. Tüm standart yazılımlar çalışmaktadır. Spamassasin, anti-virus, tek tıklama ile kurulabilen 500 hazır web sitesi, Cpanel/Plesk, benzersiz uptime... Bu hosting paketinde herşey o kadar mükemmel çalışmaktadır ki büyük ihtimalle hostinginizi aldığınız yeri unutacaksınız.

  • Tüm kaynaklar (disk alanı, trafik, email, veritabanı, sub-domain, CPU, RAM, Mysql/Mssql vs) ani yük bindirmelerine dayanıklıdır.
Teknik ayrıntılarını inceleyebilirsiniz.

Paket Seçenekleri

  • Bireysel, 1 adet bağımsız hosting: 29.45 USD Sadece $14.50/yıl (devam ettiğiniz sürece yenileme de aynı fiyat)


** Tüm vergiler dahildir.
** İlk 15 gün içinde iade için herhangi bir açıklama yapmanız gerekmiyor. Bu ürün %100 para iade garantisi kapsamındadır.


Ayrıca ücretsiz hosting aktarımı için hak kazanabilirsiniz. Hosting sistemlerimiz adminlerimiz tarafından 7x24 takip edilmektedir. E-postalarımız alıcı tarafta daha çok gelen kutusuna düştüğü için ticari firmalar ve devlet kurumları Alantron'u tercih etmektedir. İkinci senenizden itibaren hacklenme olasılığınızı %99 azaltan güvenlik optimizasyonu tamamen ücretsiz sağlamaktadır.

| Ücretsiz Hosting Transferi | Alantron Kalite Garantisi | İade Garantileri | Alantron Kalite Politikası