POWER WEB HOSTING - 29.45 USD Sadece 6.99 USD/yıl

Tüm hosting ihtiyaçlarınızı karşılayan tek hosting paketi. Sınırsız e-posta adresi oluşturma, sınırsız trafik, sınırsız veritabanı adedi ve boyutu, sınırsız sub-domain, sınırsız alan adı barındırma (e-posta), Linux/Windows, Plesk/Cpanel, ücretsiz hosting aktarımı. Uzun lafın kısası her şey sınırsız ve tek fiyat.

Ücretsiz Hosting Aktarımı

Spamassasin ve Modsecurity ve tek tıklama ile kurulabilen 500 hazır web sitesi ile hazır gelmektedir. Cpanel/Plesk full özellikleri ile kullanılabilir. Benzerlerinden bir başka en büyük farkı ise yine entegre performans (CPU, RAM, IO, trafik vs) analiz araçlarıdır. Bu araçlarla kaynak kullanımınızı en ince ayrıntısına kadar görebilirsiniz. Power hosting'de son üç yılın ortalama uptime'ı %99.9974 olarak hesaplanmıştır.

  • Tüm kaynaklar (disk alanı, trafik, email, veritabanı, sub-domain, CPU, RAM, Mysql/Mssql vs) sınırsızdır.
Hosting paketinin teknik detaylarını incelemek için tıklayınız.

Kendi nameserver'ınızı kullanabilirsiniz. Ek ücretlendirme yoktur. Alan adınızı getirin DNS ayarlarınızı online yapın.

Paket Seçenekleri

  • Power1, 1 adet bağımsız hosting: 29.45 USD Sadece $6.99/yıl (yenileme de aynı fiyat)


** Tüm vergiler dahildir.
** Bu ürün para iade garantisi kapsamındadır.


Ücretsiz hosting aktarımı için hak kazanabilirsiniz. İlk 30 gün koşulsuz para iadesi kapsamındadır. Limit aşımı yoktur. Özel tekniklerimiz sayesinde e-postalarınız alıcı tarafta daha az sıklıkta spam olarak algılanır. Talep etmeniz durumunda teknisyenlerimiz web sitenize özel güvenlik optimizasyonu sağlamakta ve sitenizin hacklenme ihtimalini azaltmaktadır. Bu hizmetler ücretsizdir.

** İlk 30 gün para iade garantisi, 30 günden sonra kullanılan tutar düşülerek para iadesi vardır. Yenileme aynı fiyattır.
** Hostinginizi isterseniz yerli isterseniz yabancı veri merkezimizde tutabilir, anında tek tıklama ile aralarında ücretsiz nakil edebilirsiniz.

| Ücretsiz Hosting Transferi | Alantron Kalite Garantisi | İade Garantileri