Firma Kimliği

Alantron sadece sürekli kendini geliştirmeye odaklanmış bir internet teknolojisi firmasıdır. Kritik teknolojileri büyük ölçüde kendi yazılım stüdyolarında geliştirmektedir. Ulusal ve uluslararası yetkili kuruluşlar ile sürekli irtibat ve işbirliği halinde bulunmaktadır.

2005 yılında akredite edilmiş Türkiye'nin ilk ICANN akredite alan adı yazmanı olarak (kuruluş 2003) uzmanlık alanlarımız alan adı (domain), hosting (web sitesi yayını ve e-posta hizmetleri), VPS sunucu (sanal sunucu) ve dedicated sunucu (fiziksel sunucu) alanlarıdır. Faal olduğumuz alanlarda yüksek kalitede ve düşük maliyetle hizmetler sağlamaktayız. Alan adı konusunda bayi sistemleri de dahil olmak üzere A'dan Z'ye tüm ihtiyaçları, web hosting/e-posta/sunucu ve VPS alanlarında sektördeki en kaliteli hizmetlerden birini sağlamaktayız.


Alantron aşağıdaki öncülükleri gerçekleştirmiştir.

Alan Adı (Domain)

Kendi sistemlerine sahip dünyadaki sayılı alan adı yazmanlarından biridir. Alan adı işlemlerinde bağımsız bir otoritedir. 2005 yılında ICANN tarafından ortadoğu ve balkanlar coğrafyasındaki ilk alan adı yazmanı olarak yetkilendirilmiş ve uzun süre tek otorite olarak devam etmiştir. 2013'de akreditasyon yenilemesi için çağrılan ilk firmalardan biridir. Firmamız pek çok GNSO konsorsiyumunda ülke temsilcisi olarak internet teknolojisine büyük katkılar sağlamaktadır.


Öncülüklerimiz


Web Hosting

Alantron 2008'den bu yana özel geliştirilen hosting yazılım ve güvenlik sistemleri ile sadece kendi hosting müşterilerine yılda sadece en fazla 4 dakika kesinti olabilecek (%99.9992 uptime) web sitesi yayını ve e-posta hizmeti sağlamaktadır.


ÖncülüklerimizVPS (Sanal Sunucu)

Alantron kullanıcılarının VPS'lerini daha sipariş aşamasında en ince teknik ayrıntısına kadar ayarlayabilmelerine imkan vermektedir. Alantron VPS sistemlerinde daha kaliteli hizmet için havuz değil, dedicated kaynak dağılımı (VDS) yapısı kullanılmaktadır.


ÖncülüklerimizSunucu (Fiziksel Sunucu)

Alantron sunucuları hem ucuz ve hem de güçlü gerçek fiziksel sunuculardır.


Öncülüklerimiz

İletişim için lütfen burayı tıklayınız.Kurumsal iletişim için: destek at alantron.com

Medya temsilcisi için: destek at alantron.com

İş başvuruları için: destek at alantron.com

Bayi hizmetleri için: destek at alantron.com

Abuse Bilgilendirme için: abuse at alantron.com