SINIRSIZ HOSTING LİMİTLERİ

Sınırsız Paketlerde Fiziksel Sunucu Limitleri


Limitsiz hosting paketlerinde hostingin üzerinde bulunduğu sunucunun fiziksel kapasitesi dahilinde sınırsız sayıda ve sınırsız kapasiteli hostingler açabilmek mümkündür. Hosting paketlerinin üzerinde bulundukları sunucuların fiziksel bir kapasitesi vardır. Bu kapasiteler her hosting paketi için farklılıklar gösterir.

Performans Test Sonuçları


Aşağıda Alantron son kullanıcı web hosting paketleri üzerinde standart Wordpress siteleri ve standart yük ile yapılan test sonuçları yer almaktadır (2024 altyapısı ile). Tabloda her hosting paketi için test edilen hosting adetleri listelenmiştir.Hosting Paketi Wordpress Adedi
Minimal 1
Optimal 10
Maximal 20


** Tabloda Wordpress Adedi, ana hesap ve toplam addon alan adı adedidir. Park edilen ve yönlendirilen alan adlarının performansa etkisi incelenmemiştir.


** Sitelerin yapısı ve e-postaların yoğunluğuna göre toplam hosting kapasitesi azalabilir veya artabilir. Örneğin bir wordpress sitesinde yüksek CPU/RAM kullanımı yapan modüllerin kullanılması toplam kapasitenizi azaltabilir. Kapasitenizin nasıl kullanıldığına karar vermek size aittir.


** Bir hosting hesabını taşıyabileceğinden fazla hosting ile yüklemek diğer hostinglerinizin performansını etkileyebilir ve hostinginizin suspend edilmesi ile sonuçlanabilir. Hosting paketinizin CPU / RAM gibi kaynak kullanımını size sağladığımız panel üzerinden takip edebilir veya bilgi almak için Teknik Destek departmanımız ile temasa geçebilirsiniz.


** Burada belirtilen değerler standart Wordpress web sitesi yapısı kullanılarak ve sadece referans amacı ile oluşturulmuştur ve sadece bilgilendirme amacı taşımaktadır. Bu değerler hostinginizin desteklediği site adetleri hususunda bir bilgi değildir. Bazı durumlarda hatalı ayarlanmış veya çok yoğun tek bir site bile en yüksek paketin kapasitesini doldurabilir. Her web sitesi paylaşılan hosting için uygun olmayabilir.Bayi Hosting Paketi Fiziksel Sunucu LimitleriKesintisiz Transfer AdımlarıGelişmiş Transfer Metodları

Türkiye'nin Tercihi

Alantron Backorder

İşletim Sistemi Seçenekleri