Backorder - 40 USD Sadece 6.95 USD 

Satın almak istediğiniz ama müsait olmayan bir alan adı varsa bu sistemi kullanınız. Bu sistem boşa düşen alan adlarını milisaniyeler içinde kayıt eder.


Alan Adı Uzantı


Gerçek backorder sistemi dünyada sayılı adettir ve özel bir uygulama gerektirir. Alantron Backorder Sistemi, bir alan adını milisaniyeler içinde kayıt edebilen, özel bir yapıya sahip bir sistemdir. Kritik backorder talepleriniz için sadece Türkiye'nin tek backorder sistemi, 2008'den bu yana onbinlerce başarılı backorder tamamlamış Alantron'a güveniniz.

Açıklamalar


1- 3 gün kuralı: Backorder başarılı olduğu an e-posta adresiniz üzerinden bilgilendiriliyorsunuz. Kayıtlı e-posta adresinizin doğru ve güncel olması gerekmektedir. Bildirim ertesinde alan adını tutmak için 3 gününüz bulunmaktadır. Sadece standart kayıt bedelini ödeyip alan adını tutabilirsiniz. Tutulmayan alan adları silinmektedir.
2- Vazgeçme Hakkı: Backorder başarılı olsa dahi kaydı tamamlamaktan vazgeçebilirsiniz.
3- Değiştirme Hakkı: Backorder başarılı olmadan önce takip ettiğiniz alan adını bir başka alan adı ile değiştirebilirsiniz. Bu işlem online ve ücretsizdir.
4- Uzantı Desteği: Alantron'un desteklediği tüm uzantılar için backorder oluşturulabilir. Bazı uzantılar backorder için uygun değildir.
5- İade Alma Hakkı: Backorder başarılı olmazdan önce iptallerde Alantron hesabınıza kesintisiz %100, kredi kartınıza 1 USD kesintiden sonra iade alınabilir. Bkz. İade Kuralları.
6- Diğer Hususlar: Aynı alan adı için birden fazla backorder talebi kabul edilmez. Sistem bir alan adını sadece tek kişi için takip eder. Açık arttırma yoktur.