WEB HOSTİNG ÖZELLİKLERİ

Web Hosting ile Beraber Sunulan Standart Ücretsiz Özellikler


Web hostinginize ait bazı özellikler aşağıda listelenmiştir. Özel sorularınızı Alantron Teknik Destek adresine iletebilirsiniz.

  • Ücretsiz Kurulum: Web hosting hizmetinde kurulum ücreti alınmamaktadır.
  • Yedekleme: Bazı web hosting ve e-posta hosting hizmetlerimiz yedeklemelidir. İlgilendiğiniz hosting paketi ile ilgili sorularınızı Alantron Teknik Destek adresine iletebilirsiniz..
  • Reverse DNS, DKIM, SPF: E-postalarınızın sağlıklı bir şekilde karşı tarafa ulaşabilmesi için gerekli tüm düzenlemeler admin ekibimiz tarafından yapılmaktadır.
  • IPv6 Desteği: Hosting paketlerimizden bazıları ipv6 desteklidir. Taleplerinizi Alantron Teknik Destek adresine iletebilirsiniz.
  • Sınırsız Trafik: Hostinglerimizde trafik limiti bulunMAmaktadır. Bununla beraber hizmet paylaşılan hosting platformunda bulunduğu için adil kullanım beklenmektedir.
  • Hosting Yönetimi: Hostinginizin yönetimini en gelişmiş hosting kontrol panelleri aracılığı ile yardıma ihtiyaç duymadan kendiniz yapabilirsiniz.

** Tüm işlemler veritabanlarımızda dijital parmak izleri ile kayıt altına alınmaktadır. Gerekli verifikasyon aşamalarını tamamlayıp hesabınızı "onaylı" konumuna almanız hesabınızı daha güvenli kılacak ve sizi birebir tanımamızı sağlayacaktır. Onaylı bir hesapta işlemler Alantron Destek üzerinden daha hızlı yapılabilmektedir.Hosting kontrol paneliKesintisiz Transfer AdımlarıHosting Transfer

Türkiye'nin Tercihi

Alantron Backorder

İşletim Sistemi Seçenekleri