Alantron Bayi Programı

 

1- Bayisine rakip olmayan yazman

Alantron kendisi veya yan firmaları ile hiç bir müşterisine direkt ve dolaylı web tasarım hizmeti vermemektedir. Tam tersine Alantron kendi müşterilerini bayilerine yönlendirmektedir. Tavsiye ettiğimiz web tasarım firmaları listemize girebilir, yeni ve ciddi bir satış kanalı açabilirsiniz.


2- Geçici değil süreklilik gösteren düşük fiyatlar

Alantron'dan daha düşük ücretlendirme veren firmalar zaman zaman görülebilir fakat bu tür fiyatlandırmalar çoğu zaman süreklilik arzetmemekte, üyelerine geleceğe yönelik sanal borçlandırma yapmaktadır. Alantron fiyatlandırmasında rasyonalite vardır, kafa karıştırmaz, hesaplarınızda sizi yanıltmaz, benzersiz derecede şeffaftır.


3- Bayi programlarının detaylarındaki bilinmeyen etik unsurlar

İlk bakışta farkedilmeyen pek çok hususta firma karakteri önem kazanmaktadır. Örneğin yaygın olmayan uzantılarda da fiyatlarımızın düşük oluşu, banka komisyonuna kendi kar marjımızı eklemememiz, hatalı işlemlerde ve gecikmelerde sıfır veya çok düşük ceza oranlarımız, nadir kullanılan hizmetleri fiyatlandırmamamız, son kullanım tarihi geçen web sitelerinizin reklam amaçlı kullanılmaması vs. vs. vs. Alantron BayiNet programı 12 yıllık geçmişe ve en yüksek devamlılık oranlarından birine sahiptir.


4- Alan adı ile ilgili A'dan Z'ye tüm hizmetler

Alan adı hizmetleriniz ile ilgili A'dan Z'ye tüm hizmetler en kolay, en kullanışlı, en anlaşılır şekilde size ulaştırılmaktadır. API aracılığı ile sitenizi sisteme entegre edebilir, ya da sitenize bir javascript kodu yerleştirebilir, ya da müşterilerinizi bir anonim siteye yönlendirebilir veya WHMCS modüllülerimizi kullanabilirsiniz.


Açıklama :

 • Alantron bayi programı kademeli ücretlendirme uygulamaktadır.
 • Daha fazla alan adı sahipleri daha fazla indirime hak kazanırlar.
 • Kademe artışı son derece şeffaf ve otomatiktir.

 • BayiNet kontrol paneli son derece detaylı fakat bir o kadar kullanımı rahat ve kolaydır. Alıştıktan sonra alan adı işlemlerinizi milisaniyeler içinde yapabilirsiniz.

  BayiNet Özellikleri :

    Aidat, ön ödeme yok.  Ulaşmanız gereken yüksek eşik yok.  Özel teknik destek temsilcisi
    1500'ün üzerinde uzantı desteği  Türkçe alan adı kayıtları  Alantron API ile geri planda full entegrasyon
    Türkçe ve İngilizce Kontrol Panelleri  Müşterileriniz için 3 değişik panel arayüzü  Sitenize entegre edebileceğiniz hazır paneller
    Modül desteği (WHMCS vs.)  Toplu alan adı yönetimi  Detaylı e-posta uyarı servisi
    Detaylı hesap hareketleri  Aylık işlem raporlama  Son kullanım tarihi uyarılari
    Ücretsiz URL ve e-posta yönlendirme  Ücretsiz DNS yönetimi  Ücretsiz Kimlik Gizleme
    Yetkili giriş yetkisi düzenleyebilme (4 farklı sistem için)  Telefon, canlı destek, bilet ve e-posta ile teknik destek  Müşterilerinizden kredi kartı ile ödeme alma imkanı
    Sınırsız backorder  Detaylı WHOIS yönetimi  Otomatik transfer işlemleri
    Hızlı iç transfer  Son kullanım tarihi geçse bile aynı fiyat  Minimum ödeme yok. Ne öderseniz olduğunuz gibi hesabınızda.


  Anında aktivasyon, anında alan adı işlemleri
  • Ekonomik Alan Adları : Com, Net gibi uzantılarda her zaman en ekonomik fiyatlardan birine ulaşabileceksiniz. Diğer uzantılarda her zaman en ucuz fiyatları bulabileceksiniz. Alantron ICANN akredite alan adı yazmanıdır.
  • 20+ Senelik Tecrübeli Bayi Hesabı Müşteri Temsilcileri : Görüştüğünüz yetkili kişinin kusur, eksiklik, aksamalarını en düşük seviyede yaşayın. Çoğu zaman farkında bile olmayacağınız tecrübesizlikten kaynaklanan zararlardan korunun.
  • Gelişmiş Bayi Kontrol Panelleri : Alantron panellerinde online ve anında yapamayacağınız herhangi bir alan adı işlemi yoktur. Alantron API sistemi üzerine kurulu Alantron bayi sistemlerinde alan adı ile ihtiyacınız olan tüm işlemleri bir kaç adımda yapabiliyorsunuz.
  • Hazır Müşteri Panelleri : Müşterinize yönelik 4 kategorideki çözümümüzden biri sizin için mutlaka uygun bir çözüm olacaktır. Web siteniz yoksa müşterilerinizi vereceğimiz anonim bir siteye yönlendirin ve müşterileriniz tüm işlemlerini orada online yapsın. Siteniz varsa sağladığımız javasripti kopyala-yapıştır ile sitenize ekleyin. Programcı iseniz geri planda API ile entegrasyon yapın. WHMCS gibi bir yazılım kullanıyorsanız sağladığımız modülü sunucunuza yükleyin ve müşterileriniz tüm işlemlerini online yapsın.
  • 1500+ Alan Adı : Sadece Com, Net değil. Tüm uzantılar için en ucuz fiyatları alın. Yeni çıkan uzantılarda en ucuz fiyatlar Alantron'da.


  Alantron bayi programında alan adı ile alakalı A'dan Z'ye her şeyi bulacaksınız. Alan adı işlemleri için ödeme kabul edebilme imkanından geri planda API entegrasyonuna kadar her çözüm mevcut. Diğer bazı özellikler için tıklayınız.

   

  Program Detayları

  Diğer Uzantılar