Alantron Backorder Sistemi - 40 USD Sadece 4.95 USD 

Backorder sistemi, bir alan adını silindikten sonra milisaniyeler içinde alıp hesabınıza kayıt edebilen özel ve çok hassas bir sistemdir. Alan adınız Alantron backorder sistemi tarafından sürekli olarak takip edilecek ve silindiği an alınıp hesabınıza kaydedilecektir.


Alan Adı Uzantı
Sıkça Sorulan Sorular

1) Backorder başarılı olursa sadece standart alan adı kayıt bedeli ödeyerek alan adını tutabilir veya vazgeçebilirsiniz. Backorder ücreti her şey dahil tek seferlik 4.95 USD'dir. Alan adı kayıt bedelleri için tıklayınız.
2) Ödeme yapmanız gereken tutar 4.95 USD'dir. Alan adı kayıt bedelini alan adı kayıt edilip hesabınıza yerleştirildikten sonra yapmaktasınız.
3) İşlem başarısız olursa veya backorder tamamlanmadan siparişi iptal ederseniz ödemenizi geri alabilirsiniz. İadeniz Alantron hesabınıza %100, kredi kartınıza Alantron'da alan adınız varsa %100 yoksa 1 USD kesintiden sonra aktarılabilir.
4) Alantron bir alan adı için sadece bir backorder kabul eder. Alan adları için açık arttırma uygulaması yoktur.


Gerçek backorder sistemi dünyada sayılı adettir ve özel uygulama gerektirir. Kritik backorder talepleriniz için sadece Türkiye'nin ilk ICANN akredite firması Alantron'a güveniniz.