.TR Ön Kayıt - Sadece 1.99 USD (backorder bedeli + kayıt bedeli + vergiler) 

Türkiye'nin en iyi backorder sistemi olan Alantron backorder sistemini geçici olarak TR uzantılarına yönelttik. Belge ile com.tr almış fakat şimdi de ön kayıt yaptırmak zorunda kalacak müşterilerimiz için kendi kar marjımızı sıfırladık.


Alan Adı Uzantı

geçerli uzantılar: com.tr, net.tr, org.tr, info.tr, biz.tr, web.tr, gen.tr, av.tr, dr.tr, bbs.tr, name.tr, gov.tr, bel.tr, mil.tr, k12.tr, edu.tr
Sıkça Sorulan Sorular

1) 1.99 USD ücreti sadece başarılı olursa alınır. Bu fiyata her şey dahildir: backorder bedeli 4.95 USD, alan adı bir yıllık kayıt bedeli 4.96 USD ve tüm vergiler.
2) Backorder başarısız olursa iade yapılmaz fakat hediye çekini başka bir Alantron hizmetinizde indirim olarak kullanabilirsiniz. Çekin son kullanım tarihi yoktur.
3) Alantron bir alan adı için sadece bir backorder talebi kabul eden ve ayrıca bir açık arttırma yapmayan Türkiye'nin ilk alan adı yazmanıdır.


TR yönetiminin bir süre sonra diğer tüm uzantılarını rafa kaldıracak .tr uzantısını devreye alması beklenmektedir. Yeni bir COM.TR uzantısı kayıt ederken bir süre sonra TR uzantısının çıkabileceği hususunu lütfen dikkate alınız.

Gerçek backorder sistemi dünyada sayılı adettir ve özel uygulama gerektirir. Kritik backorder talepleriniz için sadece Türkiye'nin ilk (2008) backorder sisteminini kurmuş Alantron'a güveniniz.