Alantron Alan Adı Bayi Programı (BayiNET)

 

Neden daha fazla ücret ödeyesiniz, kademeler atlayasınız, toplu ücretler ödeyesiniz ki? İndirimli fiyatlar Alantron'da yıllardır zaten var. Hem de hendekler atlatmadan, yormadan anında. Aşağıdaki ucuz fiyatlarımızı inceleyin ve kararınızı verin. Alantron bayi programı 12+ senedir devam etmektedir. Alantron bayi programında API, müşterilerinize yönelik paneller, WHMCS modülleri vs. alan adı ile ilgili tüm çözümler mevcut ve mükemmel seviyededir. Eğer sistemlerimiz mükemmel çalışmasaydı, fiyatlarımız rakiplerimizden daha düşük olmasaydı, fiyatlandırma politikamız rakiplerimizden daha adil olmasaydı veya bayilerimize mükemmel seviyede yardımcı olmasaydık onbinlerce alan adının yazmanı ilk ve gerçek Türk yazman Alantron hakkında şikayetleri yerde veya gökte bu zamana kadar duymamış olabilir miydiniz!Kademeli artış yokSabit fiyatlar (pazarlama hilesi yok)Anında aktivasyon
Alantron.net paneli1500+ uzantıÜcretsiz Kimlik Gizleme
Kullanıcımı kolay APIHazır modüller (WHMCS, AWBS vs.)Web sitenize kopyala-yapıştır Javascript panel
WHOIS imzasıFull kurumsal kimliğinizWeb sitenize hazır müşteri satış modülü
Ücretsiz DNS sunucusuÜcretsiz e-posta yönlendirmeÜcretsiz URL yönlendirme
Otomatik faturalamaDetaylı hesap hareketleriYeni uzantılarda en ucuz olma garantisi


BayiNet kontrol paneli son derece detaylı fakat bir o kadar kullanımı rahat ve kolaydır. Alıştıktan sonra alan adı işlemlerinizi milisaniyeler içinde yapabilirsiniz.

BayiNet Özellikleri :

  Aidat vs. ödeme yok.  Kademeli artış yok.  Özel teknik destek temsilcisi
  1500'ün üzerinde uzantı desteği  Türkçe alan adı kayıtları  Alantron API ile geri planda full entegrasyon
  Türkçe ve İngilizce Kontrol Panelleri  Müşterileriniz için 3 değişik panel arayüzü  Sitenize entegre edebileceğiniz hazır paneller
  Modül desteği (WHMCS vs.)  Toplu alan adı yönetimi  Detaylı e-posta uyarı servisi
  Detaylı hesap hareketleri  Aylık işlem raporlama  Son kullanım tarihi uyarılari
  Ücretsiz URL ve e-posta yönlendirme  Ücretsiz DNS yönetimi  Ücretsiz Kimlik Gizleme
  Yetkili giriş yetkisi düzenleyebilme (4 farklı sistem için)  Telefon, canlı destek, bilet ve e-posta ile teknik destek  Müşterilerinizden kredi kartı ile ödeme alma imkanı
  Sınırsız backorder  Detaylı WHOIS yönetimi  Otomatik transfer işlemleri
  Hızlı iç transfer  Son kullanım tarihi geçse bile aynı fiyat  Minimum ödeme yok. Ne öderseniz olduğunuz gibi hesabınızda.


Anında aktivasyon, en hızlı alan adı işlemleri
  • İndirimli Alan Adı Ücreti : Herhangi bir abonelik ücreti ödemeden, kademeler atlamanıza gerek kalmadan, her defasında bir sürü ödeme yapmanıza gerek kalmadan direkt hem ucuz fiyatlara hem de gelişmiş Alantron araçlarına ulaşmaktasınız.
  • 10 Senelik Bayi Programı Tecrübesi : Tecrübeli destek ekibimiz sorunlarınızı yılların bilgi birikimi ile çözüyor.
  • Gelişmiş Bayi Kontrol Panelleri : Alantron panellerinde online ve anında yapamayacağınız herhangi bir alan adı işlemi yoktur. Alantron API sistemi üzerine kurulu Alantron bayi sistemlerinde alan adı ile ihtiyacınız olan tüm işlemleri bir kaç adımda yapabiliyorsunuz.
  • Hazır Müşteri Panelleri : Müşterinize yönelik 4 kategorideki çözümümüzden biri sizin için mutlaka uygun bir çözüm olacaktır. Web siteniz yoksa müşterilerinizi vereceğimiz anonim bir siteye yönlendirin ve müşterileriniz tüm işlemlerini orada online yapsın. Siteniz varsa sağladığımız javasripti kopyala-yapıştır ile sitenize ekleyin. Programcı iseniz geri planda API ile entegrasyon yapın. WHMCS gibi bir yazılım kullanıyorsanız sağladığımız modülü sunucunuza yükleyin ve müşterileriniz tüm işlemlerini online yapsın.
  • 1500+ Alan Adı : Sadece Com, Net değil. Tüm uzantılar için en ucuz fiyatları alın. Yeni çıkan uzantılarda en ucuz fiyatlar Alantron'da.


Alantron bayi programında alan adı ile alakalı A'dan Z'ye her şeyi bulacaksınız. Alan adı işlemleri için ödeme kabul edebilme imkanından geri planda API entegrasyonuna kadar her çözüm mevcut. Diğer bazı özellikler için tıklayınız.

Sistem nasıl işliyor?

Ödemeler ve satın almaların nasıl olacağı son derece basit. Hesabınıza istediğiniz zaman istediğiniz kadar bakiye aktarıyorsunuz (minimum 1 USD) ve bakiyeniz ile alan adı kayıt, yenileme, transfer işlemlerinizi anında yapıyorsunuz. Gerektiğinde tekrar bakiye ekliyorsunuz ve işlemlerinizi yapıyorsunuz. Bekleme yok, karmaşık hesaplamalar yok. Üstelik dünyanın en anlaşılır ödeme/satın alım işlemleri takip sistemi de Alantron panelinize entegredir.Bayi Planı
Plan
Yenileme
Yeni Kayıt
Transfer

Com

$8.69

Açıklama : Örneğin ilk ödemeniz 20 USD oldu. Yatırdığınız 20 USD'nin tamamı hesabınıza bakiye olarak aktarılıyor. Artık bakiyeniz 20 USD. Bu bakiye ile istediğiniz alan adının yeni kayıt, yenileme veya transferini anında yapıyorsunuz. Mesela 1 adet .Com kayıt ettiniz ve hesabınızdan 8.69 USD düştü. Şimdi bakiyeniz 11.31 USD. Bakiye bitince panelden kredi kartı, paypal vs. ile hemen yeniden doldurabilirsiniz.** fiyatlara tüm vergiler vs. dahildir.

BayiNET alan adı ile ilgili ihtiyacınız olabilecek tüm çözümleri sağlamaktadır ve tüm işlemler %100 anında uygulanmaktadır.

Yeni kayıt, yenileme ve transfer ücretleri aynıdır. Fiyatlara vergiler dahildir. Yeni çıkan uzantılar için fiyatlandırmaları burada bulabilirsiniz.Ödeme Metodları :

  Pek çok ödeme metodu mevcuttur ve eklenmektedir. Detaylı bilgi için Destek birimine ulaşınız.


İptal ve İade :

  Talebinizden sonra en fazla 5 iş günü içinde bakiyeniz iade edilir. Kredi kartı ile ödemelerde genelde aynı gün içinde iade yapılabilmektedir.


Online Başvuru : İki Adımda Başvuru!

Online başvuru için tıklayınız.

Bayi hesabınızı online aktive edebilirsiniz. Ön ödemesiz kullanım için alantron.com üzerinden en az 17 alan adı kayıt etmiş olmanız gerekmektedir.

 

Program Detayları

Diğer Uzantılar