Birinci Seviyede Zincir Yapısı


Güvenlik Sertifikaları™ birinci dereceden zincir yapısına sahiptir. Örneğin bir tarayıcı (Internet Explorer) sertifikalı bir web sitesine geldiğinde ilk sorgulamada sertifikayı tanır ve analiz eder. Bu şekilde aşamalı güvenlik sorgulamasında sorgulama süresi azalır ve daha kısa zamanda sorgulama sonuçlanır. Sertifikalar Root Certificate Authority konumunda olup herhangi bir başka sertifika otoritesine bağlı değildir.

En Geniş Tarayıcı Uyumluluğu


Güvenlik Sertifikaları™ sektördeki ilk güvenlik sertifikalarından biridir. Bunun pratikteki anlamı geniş tarayıcı desteğine sahip olmasıdır. Diğer bir deyişle sektördeki yeni sertifikalar Internet Explorer 6 ve öncesi için hata mesajı verirken Alantron sertifikalarında böyle bir durumla karşılaşılmaz. Güveni arttırması gereken sertifikanın hiçbir zaman "Tanınmayan Sertifika" hata mesajı verip ziyaretçiyi şüpheye düşürmemesi Alantron sertifikalarının pazardaki diğer sertifikalara göre en büyük avantajıdır.

En Geniş Şifreleme Desteği


Güvenlik Sertifikaları™ 1024 bit'e kadar şifreleme sağlar. Bugünün teknolojisinde kullanılan en geniş şifrelemelerden biri budur.

54 Dilde Kimlik Verifikasyonu


En oturmuş sertifika prosedürlerinden birine sahip olan Alantron çok kısa zamanda dünyanın neresinde olursanız olun kimlik verifikasyonunu tamamlayabilmektedir. 54 dile kadar desteği, ülkelerdeki kimlik sorgulama sistemleri ile olan entegrasyonu ile mümkün olan en kısa zamanda ve en güvenli şekilde gerekli sertifikayı sağlayabilmektedir.

Sınırsız Sayıda Sertifika Yeniden Düzenlemesi


Sertifikaların çeşitli sebeplerden dolayı tekrar işlenmesinin gerektiği durumlarda sınırsız sayıda ücretsiz talep yapılabilir. Sertifika kısa zamanda yeniden işlenmekte ve kullanıcısına sevkedilmektedir.

Ekonomik Çözüm


Alantron - Sertifika Otoritesi uzun dönem işbirliği ile Güvenlik Sertifikaları™ dünyada bilinen en ucuz fiyatlardan birine Alantron kullanıcılarına sunulmaktadır. Fiyatlar sadece ilk kayıtta değil, yenilemelerde de aynı fiyat seviyesinde olmaktadır. Birden fazla yıl kayıtlarda ve yenilemelerde belli oranlarda indirim de söz konusudur.

24x5 Ücretsiz Teknik Destek


Alantron Teknik Desteğinin yanısıra 24x5 (telefon/faks/chat) Sertifika Otoritesi Teknik Desteği de kullanıma açıktır.

Tanınmış Site Seal


Yaygın bilinirlik seviyesine sahip Site Seal (Site Mühürü) güvenlik sertifikalarının alınmasındaki en önemli faktörlerden biridir. Prestijli bir markadan alınan güvenlik sertifikası hem firma kontrolünün tam olarak yapıldığının hemde prestije önem verildiğinin ayrı bir göstergesi olabilir. Bu mühürü sitenizin uygun bir yerine yerleştirebilirsiniz ve ziyaretçiniz bu mühürü tıkladığında firmanız hakkında güvenilir ileşim bilgilerine ulaşabilir.

Geniş Dökümantasyon


Hemen hemen tüm platformlara entegrasyon dökümantasyonları ve soru/cevaplar güvenlik firması tarafndan geliştirilmiştir. Bunun yanısıra Alantron Teknik Destek Ekibi de size kurulumda yardımcı olabilir.

Alantron Official Partner


Alantron, özel anlaşmalı sertifika otoritesi partneridir. Uzun süreye yayılmış Alantron - Verisign anlaşmalarının bir uzantısı olan bu anlaşma temelde birinci sınıf Güvenlik Sertifikalarının™ Alantron gibi güvenilir bir kaynaktan en hesaplı şekilde pazara sunulmasını hedeflemektedir.