En yüksek güvenlik seviyesine beraber ulaşmalıyız.

Güvenliğiniz birinci derecede önceliğimizdir ve size web sitelerinizi ve e-postalarınızı güvenliğe almanız konusunda yardımcı oluyoruz. Alantron tarafından size özel olarak gönderilmiş olan kullanıcı adı ve şifrelerinizi de diğer şifreleriniz gibi kimseyle paylaşmamaya özen gösteriniz. Şifrelerinizin ele geçirildiğinden şüpheleniyorsanız en kısa zamanda bir Alantron Teknik Destek görevlisini bilgilendirmelisiniz.Bizim Sorumluluğumuz

Alantron tüm gerekli çalışmaları yaparak hesaplarınızın güvenle korunmasını ve işlemlerinizi güvenle online yapabilmenizi sağlamıştır. Alantron sunduğu hizmetlerin arkasında durmaktadır. Ayrıca web site ve e-postalarınız üzerindeki sahiplik haklarınızın korunması ve %100 yönetebilme yetkisinin sağlanması da sözleşme süresince garanti edilmektedir. Alantron hesaplarınız ile ilgili olarak bir gizlilik politikası da uygulamaktır. Gizlilik Politikamıza buradan ulaşabilirsiniz.Alantron sunduğu web paketleri kapsamında müşterilerinin web sitelerinin, e-postalarının ve satın alınmış bulunan diğer servislerin sözleşme süresinin %99'unda çalışır durumda olacağını garanti etmektedir. Müşterinin sunulan servis ve hizmet kalitesinden memnun kalmaması durumunda web paketinin ilk 30 günü içinde ödeme iade talep etme hakkı bulunmaktadır. Diğer durumlarda müşteriye kalan süreye ilişkin ödeme iade edilir.

Web paketlerine ilişkin sözleşme ve garantinin kapsamları detaylı olarak ALANTRON.COM WEB BARINDIRMA HİZMETLERİ ANA SÖZLEŞMESİ sayfasında bulunabilir.Web paketi konfigurasyonlarınızın sürekli olarak istediğiniz koşullarda olabilmesi ise yukarıda belirtilen kişisel şifre koruma sorumluluklarınıza bağlıdır.Pratik konularda alan adlarınızın korunması konusunda Destek sayfaları sizi aydınlatacaktır.7/24 bizimle iletişim kurun.

Web paketleriniz hakkında yaşadığınız teknik sorunlar veya güvenlik endişeleriniz konusunda bize sağ alt köşede bulunan canlı destek hattını üzerinden ulaşabilirsiniz. Yazılı soru veya mesajlarınızı Bize Ulaşın sayfasında bize ulaştırabilirsiniz.