Alantron Online Güvenlik Garantisi

Online Guvenlik Garantisi Alantron hizmetleri kapsamında alan adı sunucusu tanımlarınızın kesintisiz çalışmasını, alan adlarınız üzerindeki yetkilerinizi ve bu kapsamda gelebilecek her türlü zararları 100% koruma garantimiz altına alıyoruz. Şifrelerinizin ele geçirilmesi sebebiyle alan adınızın yetkilerinin çalınması durumu da buna dahildir. Alan adı konfigurasyonlarınızın sürekli istediğiniz koşullarda olabilmesi ise aşağıda belirtilen kişisel şifre koruma sorumluluklarınıza bağlıdır.
 

Güçlerimizi Aynı Amaç İçin Birleştiriyoruz
Güvenliğiniz birinci derecede önceliğimizdir ve size alan adlarınızı güvenli bir şekilde kullanmanız konusunda yardımcı oluyoruz. Diğer şifreleriniz gibi Alantron kullanıcı adı ve şifrenizi de başkalarıyla (aile, arkadaşlar, muhasebeciniz veya çalışanlarınız) paylaşmamaya özen gösteriniz. Eğer alan adı yetkilerinizi bu kişilerle paylaşmak istiyorsanız onlar için sınırlı yetkilere sahip hesaplar açabilir (Muhasebe Yetkilisi, Teknik Yetkili vs.) etki alan alanlarını sınırlayabilirsiniz.


Bizim Garantimiz
Alantron tüm gerekli çalışmaları yaparak hesaplarınızın ve alan adlarınızın güvenle korunmasını ve işlemlerinizi güvenle online yapabilmenizi sağlamıştır. Alantron sunduğu hizmetlerin arkasında durmaktadır. Bu kapsamda her alan adını %100 para iadesiyle memnuniyet garantisi kapsamında tutuyoruz. Ayrıca alan adlarınız üzerindeki sahiplik haklarınızın korunması ve %100 yönetebilme yetkisinin sağlanması da kayıt süresince garanti edilmektedir. Alantron alan adlarınız ve hesaplarınız ile ilgili olarak bir gizlilik politikası da uygulamaktır. Gizlilik Politikamıza buradan ulaşabilirsiniz.

ICANN Koruması
Alantron'dan son kullanıcı veya bayi olarak alınan her alan adı Alantron'un yanısıra ICANN'ın da koruması altındadır. Bu koruma alan adı üzerindeki kanuni haklarınız, erişebilme ve yönetebilme haklarınızı kapsamaktadır. Firmamız yüksek kalite ve performans standartlarını korumak için ICANN organizasyonunun denetleyicilik rolünü de kabul etmiştir. Uluslararası ICANN organizasyonu size şu korumaları sunar :

  • Aldığınız hizmetlerle ilgili bir aksaklık durumunda veya ilgili yazmanın ticari faaliyetlerini durdurması durumunda ICANN devreye girecek ve 30 gün içinde alan adlarınızı bir başka yazman üzerinden kullanmanızı sağlayacaktır.
  • Yazman hizmetleri ile ilgili bir sorunuz olursa her zaman ICANN nezdinde girişimde bulunabilirsiniz.

Alan adlarınız üzerindeki korumalarımız ve işlem prosedürlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgiyi Kayıt Sözleşmemizde bulabilirsiniz.

Pratik konularda alan adlarınızın korunması konusunda Destek sayfaları sizi aydınlatacaktır

7/24 bizimle iletişim kurun.
Alan adlarınız hakkında yaşadığınız teknik sorunlar veya güvenlik endişeleriniz konusunda bize www.alantron.com adresindeki canlı destek hattı üzerinden ulaşabilirsiniz. Yazılı soru veya mesajlarınızı Bize Ulaşın sayfasında bize ulaştırabilirsiniz.

Alantron Hakkında | Kayıt Sözleşmesi | Gizlilik Politikası | Anti-spam Politikası | Ana Sayfa